AGROMEHANIKA | Минитракторы и Навесное Оборудование. Цена, купить трактор из Европы. Минитракторы ФПЕ: обзор, описание, продажа
X
Надіслати каталог на viber/telegram
Ваша заявка прийнята
Данна функція неможлива на данний момент, ви можете зателефонувати нам за номером: 0674666763
X
Ваша заявка прийнята
Універсальність

Практично жодне фермерське, садове, лісове або комунальне господарство, тваринницька ферма або конезавод не можуть обійтися без трактора. Все частіше такі трактори як універсальний засіб для виконання найрізноманітніших операцій використовують стадіони, гольф клуби, котеджні містечка і ландшафтні парки.

 

Трактори малої потужності з різноманітним навісним обладнанням широко використовуються в різних сферах господарювання.

 

Головна відмінність трактора AGT від багатьох конкурентів - мультифункціональність. Завдяки наявності передньої і задньої навіски, а також широкого спектру доступного навісного обладнання трактор може здійснювати до 50 різних операцій.

Серед доступного навісного обладнання, заміна якого займає не більше 15 хвилин, можна згадати:

 

- Для комунальної сфери, будівництва та ландшафтного дизайну: відвали для снігу, роторний отбрасиватель снігу, підмітальні щітки, розкидачі піску, солі, передні і задні навантажувачі, екскаватор, дискові і сегментні косарки для газонів і лугів, в тому числі і з бункером, причепи самосвальні.

 

- Для садів і виноградників: косарки для роботи в рядах, фрези-культиватори, обприскувачі туманотвірних.

 

- Для сільського господарства: плуги, сівалки, розкидачі добрив, обприскувачі навісні і причіпні, причепи, мульчери, косарки.

МІНІ-ТРАКТОРИ AGT ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ УНІВЕРСАЛЬНІСТЮ, НАДІЙНІСТЮ, ЕКОНОМІЧНІСТЮ І ПРОСТОТОЮ У ВИКОРИСТАННІ.