AGROMEHANIKA | Минитракторы и Навесное Оборудование. Цена, купить трактор из Европы. Минитракторы ФПЕ: обзор, описание, продажа
X
Надіслати каталог на viber/telegram
Ваша заявка прийнята
Данна функція неможлива на данний момент, ви можете зателефонувати нам за номером: 0674666763
X
Ваша заявка прийнята
Європейська якість

Трактори AGT виробляються в Словенії вже більше 30 років і експлуатуються в Україні понад 10 років. За цей термін наша продукція зарекомендувала себе як якісна, зносостійка і надійна техніка.


Двигуни Lombardini, які використовуються тракторами AGT, вже 80 років знамениті своєю надійністю і економічністю. Також серед переваг цих двигунів є можливість використання 25% резерву потужності при функціонуванні в складних режимах, можливість застосування вітчизняного палива і масел, сучасна система запалювання, яка забезпечує запуск двигуна навіть в умовах знижених температур, капот з пультом управління, що захищає від шуму.


Всі трактори, що використовуються в Україні, успішно працюють на вітчизняному дизельному паливі, без виникнення будь-яких труднощів.


Європейська якість і надійність - трактора AGT виробляються в Словенії, їх якість підтверджена сертифікатом ISO 9001. Гарантія на трактора становить 1 рік або 800 мотогодин, а ресурс 10 000 мотогодин або 20 років.

МІНІ-ТРАКТОРИ AGT ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ УНІВЕРСАЛЬНІСТЮ, НАДІЙНІСТЮ, ЕКОНОМІЧНІСТЮ І ПРОСТОТОЮ У ВИКОРИСТАННІ.